středa 24. června 2015

Prvním ročníkům

Tentokrát jenom velmi krátce. Mám nějaký info novým prvním ročníkům:

Gratuluju všem přijatým k nám na 1.LF a hlavně vám, kterým se podařilo dostat na Zubní lékařství. Teď si užívejte prázdniny, který budou skutečně bezstarostný. Mě se totiž takový prázdniny ne zcela týkají :D


Psala to už Allainila a já se musím přidat k jejímu epitelu apelu. 
(Jo, už mi hrabe. Jak si někdo může splést epitel a apel?)


PŘES PRÁZDNINY SE NEUČTE!!! Je to zcela zbytečná sisyfovská práce, která stejně k ničemu nepovede. To, co se naučíte za celý prázdniny, do vás na medicíně natlučou za dva týdny. Navíc nebudete mít z těch latinských názvů moc rozum, nechte to na učitelích, oni vám všechno ukážou a vysvětlí. Nestresujte se nějakym učenim...Místo toho si dejte volno. :)Teď pár odkazů. 

Pokud jste se dostali na zuby 1.LF, přidejte se do týhle skupiny: 

Bude tam info o všech akcích, co se plánujou ještě před začátkem školy a pak v průběhu školního roku si tam budete sdělovat svoje dojmy z testů, sdílet materiály a nebo nadávat na učitele:)))

Dál je vcelku fajn věc toto: https://www.facebook.com/groups/526679977389511/?fref=ts (Burza učebnic 1.LF UK). Daj se tam jak sehnat, tak prodat skoro všechny učebnice. Ale s tim zatim moc nepospíchejte, učebnice vám budou upřesněny v Dobronicích a nebo pomocí tutorů.

Tady zase najdete všechno, co se týká studia a co je nutno zařídit. Nahoře je i odkaz na seznamovák v Dobronicích, kam rozhodně doporučuju jet!!! :) http://www.lf1.cuni.cz/1-rocniky-20152016 (Aneb co píše přímo pro vás 1.LF UK)


A já se jdu pustit do nějakýho z asi tak miliardy článků, který jsem slíbila. 

Užívejte léta a kdyby jste měli nějaký dotazy, tak je směřujte buď do komentářů, na ask nebo na mail. :)

4 komentáře:

 1. Ahojky,
  Děkuju za blog a další boží článek :-) moc ráda sem chodím!
  Chtěla jsem se jen zeptat, nevíš, jak je to s CŽV na všeobecným? Hledala jsem to jak blázen na webovkách, ale nenašla jsem :-)
  Děkuju :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, se všeobycným by to podle mě mělo být stejně jako se zubním, až teda na nižší cenu, která by se měla pohybovat okolo 150 tisíc tuším. Zkus kouknout tady, je tam něco napsanýho :)
   http://www.lf1.cuni.cz/document/48179/opad8-2014.pdf

   Vymazat
 2. Děkuju hrozně moc, jsi úplně úžasná. Nedostala jsem se letos na všeob., protože jsem podcenila přípravu :-( tak hledám alternativy. jak se u vás díváte na lidi s cžv?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se může stát každýmu :) Koukáme na ně úplně normálně, jsou součástí party a nikdo by ani nepoznal, že nejsou přijatý přes řádný piřjímací zkoušky :)

   Vymazat