úterý 2. června 2015

O čem napíšu

Mám dost nepříjemnej pocit, že nestíhám.

A nestíhala bych, ani kdybych teď asi tak měsíc nespala a den měl 50 hodin. Takže jsem vlastně úplně v klidu, protože stejně vim, že to, o co se pokoušim, je trochu mission impossible a že nemá cenu se tim stresovat.


Kecám, stejně se tim stresuju, ale to je fuk. Už potřebuju prázdniny, neb mi z toho už solidně hrabe, co vám budu povídat :)

Trochu jsem zapomněla na tu anketu, kde jste mohli lasovat o to, jaký články byste si rádi přečetli. Nicméně tady je tedy vyhodnocení.
Nakonec jsem v anketě nasbírala libovejch 156 hlasů, takže dík za aktivitu :) Určitě se můžete tím pádem těšit na následující články:

1. Jak se učit anatomii - 66 hlasů (ďábelské to číslo)
2. Všeobecný vs. zubní vol. 2 - 63 hlasů
3. Co jsem zač - 57 hlasů
4. Statistiky prváku - 45 hlasů
5. Předměty v prváku - 42 hlasů

O čem zhruba ty články budou si můžete přečíst tady. Ty články asi nebudu psát úplně popořadě, ale rozhodně na ně někdy řada přijde.

Nevim, kdy přidám další článek.
Držte mi palce a myslete na mě. Soudné dny se blíží. :D

10 komentářů:

 1. Ahoj, ráda čtu Tvůj blog. Je to příjemná změna, jsi vtipná a snažíš se o nadhled. Ale prosím Tě: vykašli se teď na psaní článků a uč se !!! A volný čas (pokud vůbec nějaký bude) využij k relaxaci- nepiš blog - běž do kina, do hospody... na kávičku - prostě dělej cokoliv, co nemá s medicínou nic společného. Většina Tvých čtenářů se na studium teprve chystá a tak nemají moc představu v jakém stresu a časovém handicapu se teď nacházíš. Rozumný člověk si počká na Tvoje články až budeš mít po zkouškách (alespoň z větší části) a o to budou čtivější.
  Hodně zdaru, pokud možno i pohodu a prázdniny co nejdříve !!!

  OdpovědětVymazat
 2. Hrozně se těším na tu anatomii, dost s ní bojuju :) netrpělivě vyčkávám další článek ^^

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, promiň za offtopic, ale jsem strašně zvědavej. Nejsi náhodou ta slečna, co dávala 2 dny zpátky fotku na instagram s popisem "bude lip, bylo hůř"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takhle přesně jsem to nenapsala :)))

   Vymazat
  2. :) to je bezpečnostní prvek pro zachování tvé anonymity. Jinak děkuji za tvůj web, dost mě motivuje. Pomáhá možná víc, než si myslíš.

   Vymazat
 4. Nespěchej s tím ;) o tu anatomii je možná zájem, ale jestli někdo neví jak se ji učit teď, tak má podle mě stejně smůlu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D To asi jo. Ale neni třeba házet flintu do žita, dopadnout to může jakkoli :)

   Vymazat
 5. My už chceme čláánek! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je to teď lehce hektické.. Ale budiž, jdu na to :D

   Vymazat