úterý 1. července 2014

Vypočítené příklady z modelovek - fyzika a chemie2018: Nabídka je stále aktuální!!! :)


Jak už jste se asi dočetli v postranním panelu nebo v nějakém z mých článků, nabízím ke koupi mnou vypracované příklady z chemie a fyziky z modelových otázek od 1.LF 2011.Co to jsou ,,modelovky"? Modelové otázky čili modelovky jsou soubory otázek, ze kterého méně či více můžou vycházet testy u přijímaček. Do roku 2014 vycházely přijímačky z modelovek ze 100%, od roku 2015 je přijímačkový test složen z modelovek ze 20-50 procent. Tohle procento se mění ročník od ročníku a předmět od předmětu. Nicméně i když jsou otázky jiné než v modelovkách, princip otázek zůstává stejný. Proto je důležité být s modelovkami dané fakulty seznámen.

Proč verze 2011? Jedná se o poslední nejobsáhlejší verzi modelovek, co fakulta vydala, a podle mě výborně poslouží k procvičení daný látky, stejně tak jako pro inspiraci, co zhruba se může v přijímačkách samotných vyskytnout. V přijímačkových testech se vysktuje vysoký procento příkladů a tak neni od věci se naučit početní úlohy počítat. Někdo s tim problém nemá, někdo potřebuje pomoct.

Modelovky 2011 jsou ke stažení tady: 

Je to cca 500 příkladů z chemie i fyziky dohromady, mám to všechno nafocený a posílám je elektronickou formou jednak online na rajce.net, jednak ke stažení na uloz.to. Platba probíhá pak na účet.

Jako za jediný materiály, co na blogu mám, si za vypočítaný príklady něco beru. Přeci jenom jsem nad modelovkama i nad blogem strávila hodně času, takže tohle je pro mě jakási odměna :)

Říkám si za ně 300 Kč (nebo 12 Euro, jde-li platba ze Slovenska), a to za oba dva předměty dohromady. Za jeden předmět si pak říkám 200 Kč (8 Euro).


Pokud o příklady máte zájem, napište mi na mail zblondynyzubarkou@gmail.com a doladíme detaily!

A kdyby vás zajímalo cokoli jinýho, taky se mi rozhodně nebojte napsat, nekoušu! :D :)